„Túlélted Ádám, veled vagyunk!” – Ádám 31 napig volt kómában, felébredése után amnéziája lett, majd agyvérzést kapott

Háromrészes sorozatunkban az életigenlés legszebb példáit mutatjuk be, olyan hétköznapi emberek történetét, akik heroikus küzdelme talán másokat is arra ösztönöz majd, hogy soha ne adják semmilyen élethelyzetben.

Infostart május 06 · hétfő · 09:53 · Infostart

Két magyar a tenisz top 50-ben, Marozsán Fábián karriercsúcson

A 36. helyen álló Marozsán Fábián és az 50. Fucsovics Márton révén két magyar is tagja a top 50-nek a férfi teniszezők legfrissebb, hétfőn kiadott világranglistáján.

Index május 06 · hétfő · 09:10 · Index

Gyászol a hokivilág, fiatalon meghalt az ismert olimpikon

Halálának okát egyelőre nem hozták nyilvánosságra.
Infostart május 06 · hétfő · 08:47 · Infostart

Nagyot léphet a Vasas az NB I felé - sport a tévében

A Honvéd-Vasas NB II-es bajnoki előtt lesz még vívás, lovi, olasz foci, bringa és sznúker is.

Infostart május 06 · hétfő · 08:23 · Infostart

Magyarország–Kanada: nem csak szabad, kötelező a "dobálózás"

A keddi Magyarország-Kanada barátságos jégkorongmérkőzésen az MVM Dome-ban lehet plüssfigurákat dobálni a jégre, az akció jótékonysági célt szolgál.

24.hu május 06 · hétfő · 07:28 · 24.hu

Ferrari-pilóta büntetése miatt változott a Miami Nagydíj végeredménye

Carlos Sainz hiába szerette volna, hogy Oscar Piastrit büntessék, a Ferrari spanyolja bukta a negyedik helyét.

Telex május 06 · hétfő · 07:15 · Telex

Visszatért Rio királya, aki egy ideig Bolsonarót bújtatta

Ha már José Aldo újra felvette a szögre akasztott kiskesztyűt, ki is osztott vele egy óriási verést a UFC 301 gálán.
Infostart május 06 · hétfő · 06:29 · Infostart

Miami Nagydíj - Új győztes az F1 történetében

Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Miami Nagydíjat, ezzel pályafutása 110. futamán az első győzelmét aratta.

HVG május 06 · hétfő · 05:46 · HVG

Elhunyt César Luis Menotti, az 1978-ban világbajnok argentin válogatott szövetségi kapitánya

Menotti Lionel Messihez hasonlóan Rosarióból származott.
Index május 06 · hétfő · 05:41 · Index

Meghalt a világbajnok futballválogatott legendás szövetségi kapitánya

Minden idők egyik legnagyobb hatású edzője 85 éves volt.
Telex május 06 · hétfő · 00:03 · Telex

Lando Norris első Forma–1-es győzelmét aratta Miamiban

A McLaren 24 éves brit pilótája száztizedik futamán aratta első győzelmét Verstappen és Leclerc előtt.
Index május 05 · vasárnap · 23:37 · Index

Eljött Norris nagy napja: 15 dobogós helyezés után megszerezte első futamgyőzelmét

A biztonsági autó is besegített, de a McLaren versenytaktikáját csak dicsérni lehet.
24.hu május 05 · vasárnap · 23:36 · 24.hu

Lando Norris pályafutása első futamgyőzelmét szerezte Miamiban

Tizenkilencre lapot húzott a McLaren és pont tökéletes ütemben jött a biztonsági autós fázis.

Telex május 05 · vasárnap · 23:03 · Telex

Meghalt az argentin futball legendája, az első vb-győztes csapat kapitánya

César Luis Menotti 85 évet élt.
Infostart május 05 · vasárnap · 22:07 · Infostart

A NOB-elnök elmagyarázta, mi a gond a busás bónuszokkal

Thomas Bach, a Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) elnöke nyíltan bírálta a Nemzetközi Atlétikai Szövetséget (WA), amiért pénzdíjat ajánlott fel a sportág párizsi olimpiai bajnokainak.

Telex május 05 · vasárnap · 21:59 · Telex

A már bajnok Leverkusen letarolta a Frankfurtot, de hová helyezhető a 48 meccses veretlenség?

Az Arsenal és a Juventus karnyújtásnyira, de a Bayern sem elérhetetlen.
Infostart május 05 · vasárnap · 21:51 · Infostart

Ultrabalaton: a férfiaknál és a nőknél is magyar győzelem született

Egyéniben magyar győzelmek születtek a 18. alkalommal megrendezett NN Ultrabalatonon, amelyen több mint 25 ezer résztvevőt regisztráltak és rekordösszeg, majdnem 23 millió forint gyűlt össze karitatív célokra.

Index május 05 · vasárnap · 21:07 · Index

Vancsa Zalán fontos gólt szerzett

Igaz, a feljutásért zajló küzdelemben győzelmet végül nem ért.
Index május 05 · vasárnap · 20:55 · Index

Gól és gólpassz a Dárdai fivérektől, de apjuk így sem lehet boldog

A Hertha Berlin sorozatban a harmadik bajnokiján maradt nyeretlen.
Infostart május 05 · vasárnap · 20:49 · Infostart

Rekordot döntött az FTC a Debrecen ellen

A bajnok és kupadöntős Ferencváros 5–1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.